Biuro rachunkowe Toruń
Biuro rachunkowe
Usługi księgowe i kadrowe
Nowoczesne rozwiązania
Na miarę Twoich potrzeb
Profesjonalna księgowość
dla mikro i makro przedsiębiorstw

RODO

K&M Spółka z o.o. realizuje wymogi prawa, wynikające z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).

Dbając o najwyższe standardy ochrony danych osobowych, wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest: mgr Marian Szłapa kontakt e-mail: iodo@detectio.pl, TM: +48 698642878.

Każdorazowo w przypadku wątpliwości prawnych bądź pytań związanych przetwarzaniem danych osobowych przez K&M Sp. z o.o. proszę nawiązywać bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych.

Na niniejszej stronie, przekazujemy państwo podstawowe informacje dotyczące Polityki Ochrony Danych Osobowych w naszym przedsiębiorstwie. Prosimy o zapoznanie się z umieszczonymi treściami. W wielu przypadkach ułatwi to i usprawni kontakt z nami, przyczyniając się ponadto do realizacji wymogów prawnych w przedmiotowym zakresie.

Prezes Zarządu: Anita Milkowska

Dane Kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
mgr Marian Szłapa
E-mail: iodo@detectio.pl
Kontakt telefoniczny: +48 698642878

Obsługa
księgowa
Sprawozdania
finansowe
Obsługa
kadrowa
Roczne
rozliczenia PIT
Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów od 250,00 zł netto / miesiąc

sprawdź pełny cennik »

biuro@kmbiuro.pl
56 623 03 29