Biuro rachunkowe Toruń
Biuro rachunkowe
Usługi księgowe i kadrowe
Nowoczesne rozwiązania
Na miarę Twoich potrzeb
Profesjonalna księgowość
dla mikro i makro przedsiębiorstw

Praca

Samodzielna księgowa

ZADANIA:

  • Obsługa klientów biura w zakresie PKPiR i Ksiąg Handlowych,
  • Dekretowanie i księgowanie faktur zakupu oraz sprzedaży,
  • Prowadzenie rejestrów VAT zakupu oraz sprzedaży,
  • Księgowanie list płac,
  • Księgowanie wyciągów bankowych,
  • Rozliczanie różnic kursowych,
  • Ewidencja środków trwałych oraz wartości niematerialnych prawnych,
  • Analiza kont rozrachunkowych,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych.

WYMAGANIA:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość pakietu Ms Office,
  • Znajomość przepisów podatkowych,
  • Samodzielność, punktualność oraz zaangażowanie w wykonywanie zleconych zadań,
  • Znajomość oprogramowania REWIZOR GT, CDN OPTIMA będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • Kartę MultiSport,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach.

Rekrutacja (e-mail): rekrutacja@kmbiuro.pl

Specjalista ds. kadr i płac

ZADANIA:

  • Prowadzenie akt osobowych, sporządzanie umów o pracę, aneksów, porozumień i wypowiedzeń umów o pracę oraz cywilnoprawnych, wystawianie świadectw pracy itp.,
  • Prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich itp., udział w naliczaniu wynagrodzeń i sporządzaniu list płac, prowadzenie kart wynagrodzeń,
  • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych (umowy o dzieło, umowy zlecenia),
  • Stała obsługa programu kadrowo-płacowego,
  • Prowadzenie dokumentacji zgłoszeniowej do ZUS, sporządzane rozliczeń z ZUS z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych (praca w programie PŁATNIK),
  • Prowadzenie ewidencji i rozrachunków dotyczących podatku dochodowego od osób fizycznych oraz sprawozdawczości GUS i PFRON, sporządzanie innych sprawozdań, zestawień i raportów wymaganych przepisami lub wynikających z potrzeb jednostki,
  • Przygotowywanie przelewów w obszarze kadrowo-płacowym z wykorzystaniem programu kadrowo płacowego oraz bankowości elektronicznej,
  • Kontrola terminowości oraz prowadzenie ewidencji szkoleń BHP oraz badań medycyny pracy,
  • Udzielanie wyjaśnień pracownikom w zakresie spraw kadrowo-płacowych, wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach, prowadzenie korespondencji zewnętrznej w zakresie spraw kadrowo-płacowych.

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Word i MS Excel,
  • Znajomość programu kadrowo-płacowego GRATYFIKANT GT,
  • Znajomość programu PŁATNIK,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, sumienność, systematyczność,
  • Umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

Obsługa
księgowa
Sprawozdania
finansowe
Obsługa
kadrowa
Roczne
rozliczenia PIT
Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów od 250,00 zł netto / miesiąc

sprawdź pełny cennik »

biuro@kmbiuro.pl
56 623 03 29